Words of Wonders (WOW)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Muhteşem kelime bulmaca oyunu WOW u indirip deneyin !!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Fugo Games


Words of Wonders (WOW)

Words of Wonders (WOW)

WOW dünyasına ufak bir ipucu ile giriş yapın ve gerisi gelsin. Words of Wonders gerçek bir kelime bulma oyunudur. Hafıza güçlendirme ve kıyasıya yarış dolu bu oyunu sizlerde zevkle oynayabilirsiniz. Android oyunlar kategorisinde yer alan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunun yapımcı şirketi ise Fugo Games şirketidir.

Oyundaki temel amaç bizlere verilen harfler ile kelimeleri bulmak ve sonraki bölümlere geçmektir. Kelimeleri bulurken hızlı olmak ve kelimeler arasında bir bağlantı kurmak durumunda kalacaksınız. Hafızanızı sonuna kadar zorlamanız gerekecek ve bu oyun gerçekten oyuncuların zekasını sınıyor. Words of Wonders (WOW) çözülen her bulmacadan sonrası daha zor ve hafızayı zorlayan türdedir. Oyunu zor ve gerçekçi yapan şey de aslında bu oyuncuların harf düşünmesi ve kelimeleri bulurken zorlanması bu oyunda sık sık görülür.

WOW

WOW

Words of Wonders

Words of Wonders

Sahip olunan kelime haznesini daha ileriye taşımak hafızanızı sınamak ve biraz bilginizi test etmek için bir oyun arıyorsanız Words of Wonders (WOW) kesinlikle ideal bir tercih olacaktır.  Bulmaca da uzmanlaşmak gerçekten oldukça zor.

Oyunun zengin veritabanı sayesinde dünyanın yedi harikasının her biri eşsiz olacak ve her seviye gittikçe zorlaşacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin arasında bağlantı oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!