Clash of Clans

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Global oyunlar arasında zirvede yer alan bu oyun ile sizde köyünüzü kurun ve savaşmaya başlayın.!

Versiyonu: Android
Yapimcisi: Supercell


Clash of Clans

Clash of Clans

Dünyadan milyonlarca insan Clash of Clans klan oyununu oynuyor. Global oyunlar arasında zirvede yer alan bu oyun ile sizde köyünüzü kurun ve savaşmaya başlayın. Topluluğunuz ile yapacaklarınızı test ederek en iyi klanlar arasında yer alın. Klan savaşları ve harika köy düzeniniz ile oyunda en iyiler arasında yer alın.

Seviye atladıkça daha güçlü bir köye sahip olun. Kendi defans hattınızı oluşturarak daha iyi bir oyuncuya dönüşebilirsiniz. Bıyıklı barbarlar ya da dev adamlar hangisiyle saldırmak istiyorsanız onları geliştirin ve korku salan bir köy olun. Clash of Clans oyunu arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunları arasında yer alıyor.

Clash of Clans oyunu

Clash of Clans oyunu

Clash of Clans game

Clash of Clans game

Clash of Clans, ücretsiz bir oyundur ancak bazı oyun içi öğeler, gerçek para karşılığı da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Clash of Clans’i oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekmektedir.

Dünya çapında milyonlarca oyuncuyla bir araya gelin, köyünüzü kurun, klanınızı güçlendirin ve destansı Klan Savaşlarına katılın Bıyıklı Barbarlar, ateş topu atan Büyücüler ve pek çok benzersiz birlik sizi bekliyor! Clash dünyasına adım atın.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!