8 Ball Pool

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

8 Ball Pool tam anlamıyla sizlere bilardo oyunu heyecanını sunar. İsterseniz arkadaşlarınız ile online oynayabilirsiniz.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Miniclip.com


8 Ball Pool

8 Ball Pool

Bilardo oyunları her zaman tutulmuş ve sevilen oyunlar olmuştur. Bu nedenle kesinlikle 8 Ball Pool ciddi oyuncu kitlesi olan bir oyundur. Birçok insan tercih edilmesindeki ana nedenler arasında ise oyunun son derece yüksek grafiklere sahip olması geliyor. Oyun içindeki sistem ve oyunların farklılığı da oyunun bu derece popüler olmasındaki diğer nedenler arasında denebilir.

Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınız ile bu güzel oyunu oynayabilirsiniz.  Oyunu kazanırsanız madeni paralar veriliyor ve bu paraları oyun içerisinde istediğiniz gibi harcama şansına sahipsiniz. Arkadaşlarınla oyun oynamak kolay: Miniclip veya Facebook hesabınla giriş yap ve oyun içinde doğrudan arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. Arkadaşlarına her yerde, her zaman meydan okuyabilir onlara becerilerini gösterebilirsin.

8 Ball Pool oyunu

8 Ball Pool oyunu

8 Ball Pool game

8 Ball Pool game

8 Ball Pool Facebook üzerinden direkt olarak giriş yapılarak ya da Android marketten indirilerek oynanabiliyor. Eğer oyuna Facebook üzerinden bir giriş yaparsanız istediğiniz arkadaşlarınız ile oyunu oynama şansına sahip olursunuz.

Biraz eğlence biraz rekabet ve ücretsiz bir oyun arıyorsanız sahip olabileceğiniz en iyi bilardo oyunu olduğunu da söylemekte yarar var. Tam anlamıyla harika bir oyun ve ücretli oyun için satın almalarda var.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!