Sand Balls

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Parmak hareketleri ile toplara yol açın ve Engellere çarpmadan ilerleyin !!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: SayGames


Sand Balls

Sand Balls

Parmak hareketleri ile toplara bir yer açın ve onların doğru şekilde kamyona yönelmesini sağlayın. Sand Balls oyunu eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkes için ideal bir oyundur. Oyundaki ana amaç topları hızlı bir biçimde kamyona ulaştırmak ve bir sonraki etaba geçmektir. Eğlenceyi seven her yaş grubuna hitap eden bir oyundur.

Bu oyun Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır ve oyun içi isteğe bağlı olarak satın almalar vardır.  Oyun esnasında birbirinden farklı bölümler var ve bu bölümleri geçerek oyunu sonlandırmanız istenir. Ancak birbirinden zorlu bölümleri geçmek biraz vaktinizi alacak. Her yeni bölüm biraz daha zor ve işin içinden çıkılması zor bir durum ile sizlere sunuluyor.

Sand Balls Oyunu

Sand Balls Oyunu

Sand Balls Android

Sand Balls Android

Sand Balls oyununda en kritik nokta, topları araca hızlı bir şekilde doldurmak ve önünüze çıkan engellerden yine hızlıca kurtulmaktır. Her geçen bölümde oyundaki engel sayısı da artıyor. Süreyle yarıştığınız ve akıllı hamleler yaparak toplara yön verdiğiniz bir oyundur. Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanmaktadır ve oyun için satın almalarım yanı sıra oyun içerisinde reklamlarda vardır.

Sand Balls her yaş grubuna hitap eden ve eğlence kategorisinde yer alan bir oyundur. Parmak hareketleri ile toplara yön verin. Engelleri geride bırakın ve topları hızlı bir şekilde araca koyun.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!