Bottle Jump 3D

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...

Bottle Jump 3D oyununda bölümü bitirmek için hata yapmamak ve bitirişe kadar kusursuz bir şekilde gelmeniz gerekiyor.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: CASUAL AZUR GAMES


Bottle Jump 3D

Bottle Jump 3D

Klasik şişe çevirme oyununun farklı bir versiyonu olan Bottle Jump 3D kesinlikle eğlence temalı bir oyundur. Oynarken hem eğlenmek hem de başarıyla bölümleri geçmek isteyenler Bottle Jump 3D oyununu tercih edebilirler. Kesinlikle en fazla oynanan oyunlar arasında zirvede yer alıyor.

Oyundaki ana amaç şişeyi doğru bir şekilde çevirmek ve düzgün düşmesini sağlamaktır. Oyunda birbirinden farklı bölümler var ve bu bölümleri geçerek oyunda başarılı olmaya çalışıyoruz. Hayatında bir kere olsa şişe çevirme oynamış olan herkesin mutlaka kendini test etmesi gereken bir oyundur. Bottle Jump 3D oyununda ekrana dokunduğunuz anda şişe dönmeye başlar.

Bottle Jump 3D oyunu

Bottle Jump 3D oyunu

Bottle Jump 3D game

Bottle Jump 3D game

Adından da anlaşıldığı gibi gerçek bir 3 boyutlu oyundur. Şişe çevirme konusunda kendisine güvenenler için test etmesi gereken bir oyun olduğunu söylemekte yarar var. Aslında oyun son derece basit bir temele dayanıyor. Bottle Jump 3D oyununda bölümü bitirmek için hata yapmamak ve bitirişe kadar kusursuz bir şekilde gelmeniz gerekiyor. Sonrasında ise yeni bölüme geçiyorsunuz. Çok basit hatta kolay gibi gözükse de şişeyi bekleyen çok sayıda sorunda olacak.

Bottle Jump 3D oyununda yeni odaların kilidini açmak için bölümleri tek tek geçin ve zirveye siz çıkın. Ekrana dokunarak şişeyi hareket ettirin.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!