Traffic Racer

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Göz alıcı grafikler ve gerçekçi sürüş hissi ile birlikte tam anlamı ile sizlere gerçek bir trafik heyecanı sunuyor.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Soner Kara


Traffic Racer

Traffic Racer

Traffic Racer oyunu Arabayla hız yapmak birçok insanın hayalidir tam olarak boyun sizlere gerçek hayatta yapmak istediğiniz kız ve tehlikeli makasları sunuyor adrenalinin tam olarak parmaklarınızın ucunda yer alıyor. Göz alıcı grafikler ve gerçekçi sürüş hissi ile birlikte tam anlamı ile sizlere gerçek bir trafik heyecanı sunuyor. Oyunun genel amacı araçlara takılmadan çarpmadan sürtünmeden hızlı bir şekilde bölümleri bitirmekle bir sonrakine geçmek. Bölüm kazandıkça istediğiniz şekilde hız yapabilir ve gerçek hayatta hissi veren Traffic Racer’i test edebilirsiniz.

Traffic Racer game

Traffic Racer game

Traffic Racer oyunu

Traffic Racer oyunu

Oyun sürekli olarak sizlere zorluklar çıkarıyor ve sıkılmadan oynanmasını sağlıyor. Bölümlerin sonunda altın veriliyor ve o altınları oyun içerisinde istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Traffic Racer oyunu birbirinden harika araçların olduğu bir oyun ve gerçek hayattan şeyler sunuyor.

Yarışlardan kazandığınız paralarla arabanızı güçlendirebilir, yeni araçlar satın alabilirsiniz. Google Play Game Services desteği sayesinde tüm dünyadaki oyuncular arasındaki sıranızı görebilirsiniz! Sonsuz araba yarışı türü şimdi yeniden tanımlandı.

Oyunu ne kadar hızlı bir şekilde bitirseniz o kadar çok altın kazanırsınız. Araçları hızlı geçmek ve iyi makas atmak için ideal olacaktır. Kazanılan altınlar ile daha hızlı araçlar alabilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!