Balon Patlatma – Bubble Shooter

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Balon Patlatma - Bubble Shooter oyunu Android cihazlarda ücretsiz olarak sunuluyor. Bugüne kadar milyonlarca insan tarafından oynanmıştır.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Ilyon


Ilyon yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu Balon Patlatma – Bubble Shooter oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak Android cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Balon Patlatma - Bubble Shooter

Balon Patlatma – Bubble Shooter

Balon Patlatma – Bubble Shooter son derece klasik bir oyun olsa da her yaş grubu tarafından oynanan bir oyundur. Oyuna başladıktan sonra kesinlikle bağımlılık yaratması muhtemel olacaktır. Balonları patlatmak bir süre sonra insana keyif veriyor ve sürekli olarak bu oyunu oynama isteği doğuruyor. Bu nedenle kesinlikle birkaç saat ayırarak oynayacağınız bir oyun olacaktır.

Balon Patlatma – Bubble Shooter oyunu Android cihazlarda ücretsiz olarak sunuluyor. Bugüne kadar milyonlarca insan tarafından oynanan ve aktif olarak binlerce oyuncusu olan bu oyun bütün dünya tarafından sevilerek oynanan oyunların başında geliyor. Sizlerde bu oyunu ücretsiz olarak marketten indirebilirsiniz. Balon Patlatma – Bubble Shooter oyununu diğerlerinden ayıran nokta ise Android cihazlar için dost olmasıdır.

Balon Patlatma - Bubble Shooter oyunu

Balon Patlatma – Bubble Shooter oyunu

Balon Patlatma - Bubble Shooter game

Balon Patlatma – Bubble Shooter game

Oyun cihazda çok fazla yer kaplamaz ve hiçbir şekilde gereksiz yere şarjınızın azalmasına neden olmaz. Bu nedenle de pek çok cihazda kendisine yer edinir. Sizde günün stresini atacak bir oyun arıyorsanız kesinlikle bu oyun ideal olacaktır.

Balon Patlatma – Bubble Shooter 3 farklı oyun modu ile sizleri karşılıyor. Dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Zorlu mücadeleler ile bölümleri geçmek zor olacak ve bu nedenle sizlerde oyunda ekstra efor sarf etmek zorunda kalacaksınız.

Ayrıyetten; Balon Patlatma – Bubble Shooter Android alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!