Run Race 3D

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Keyif veren eğlenceli bir oyun arayanlar için ideal olacaktır. Oyun Android kullanıcılarına ücretsiz olarak veriliyor!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Good Job Games


Run Race 3D

Run Race 3D

Tamamen gerçek parkurlarda koşarak bölümlere geçmek üzerine kurulu olan Run Race 3D oyunu sizin sınırlarınızı zorlayacak bir oyundur. Oyunda çok fazla bölüm var ve sizler bu bölümü bitirmek için çaba sarf ediyorsunuz. Oyunda sürekli olarak heyecan var ve karşınıza çıkan engeller sizlere sorun olmaya devam ediyor. Ancak yılmak yok oyunu bitirmek zorundasın.

Keyif veren eğlenceli bir oyun arayanlar için ideal olacaktır. Oyun Android kullanıcılarına ücretsiz olarak veriliyor ve oyun içerisinde bolca satın alma var. Zorlandığınız bölümleri hızlıca geçmek için oyun içi satın alma yapabilirsiniz. Keyif almak isteyenler içinde tam anlamıyla harika bir deneyim olacaktır. Run Race 3D her yönü ile kesinlikle her yaş grubuna hitap ediyor.

Run Race 3D oyunu

Run Race 3D oyunu

Run Race 3D game

Run Race 3D game

Duvardan duvara atla, iplere tırman, daha hızlı almak için kaydır, daha yükseğe zıplamak için çevir, sallanmaya tut, düşmemesi için maymun çubuklarını kullan. Düzinelerce harita var ve hepsi farklı beceriler gerektiriyor. Rakiplerinizi yenerek sıralamanızı arttırın. Ayrıca karakterinizi özelleştirebilirsiniz; Deri, Giyim, Dans ve daha birçok şey sizleri bekliyor.

Run Race 3D Android cihazlarda çok fazla yer kaplamayan ve keyif veren bir oyundur. Bu nedenle kesinlikle eğlence amaçlı bile telefonlarda yer edinebilir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!