Snake.io

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Snake.io oyunu Android oyuncular için tam anlamıyla harika bir deneyim sunuyor. Ufak bir kurttan kocaman devasa bir yılana dönüşmek ister misin?!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Kooapps Games


Snake.io

Snake.io

Yılan ile hayatta kalmak düşündüğünüzden daha zor olacak. Ne kadar yiyecek yiyip hayatta kalabileceğiniz tamamen size kalmış ve bunu başaracak olan kişi de yine sizsiniz. Snake.io oyunu Android oyuncular için tam anlamıyla harika bir deneyim sunuyor. Ufak bir kurttan kocaman devasa bir yılana dönüşmek ister misin?

Snake.io oyununa ufak bir kurt olarak başlar ve yeteneklerinin el verdiği kadar büyürsün. Oyun tam anlamıyla bağımlılık yapıyor ve eğlenmenizi sağlıyor. Diğerlerini yiyerek en güçlü olmak isterseniz bu oyunu indirerek test edebilirsiniz. Gerçek manada insana heyecan veren ve vakit öldürmek isteyenler için idealdir. Oyundaki ana amaç diğer yılanları yiyerek hükmetmek.

Snake.io oyunu

Snake.io oyunu

Snake.io game

Snake.io game

Sizde bu konuda ne kadar başarılı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Mutlaka herkesin denemesi gereken bu oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Sizlerde oyunu marketten indirebilirsiniz. Oyundaki grafikler gerçekçi ve kesinlikle 2020 yılına uyuyor. Bu nedenle sizlerde oyunu oynayabilir ve 3D üstü grafikler ile oyundan keyif alabilirsiniz.

Snake.io oyunu oyun içi satın almaları olan ancak temelde ücretsiz olan bir oyundur. Bu oyunu sizlerde indirin ve yılan oyununda zirvede yer alın.  Oyun isterseniz online isterseniz de offline modlar ile oynanıyor. İsteyenler bu keyifli oyunu arkadaşları ile oynayabilir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!