Red Ball 4

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Red Ball 4 kesinlikle ideal oyunlar arasında yer alıyor. Vakit geçirmek isteyen, heyecan arayan ve farklı bölümler ile mutlu olmak isteyenler için ideal bir oyun olacaktır.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: FDG Entertainment GmbH & Co.KG


Red Ball 4

Red Ball 4

Red ball Oyunundaki ana amaç kırmızı topumuz ile dünyayı yaratıklardan kurtarmaya çalışıyoruz. Yeni özellikleri ile birlikte 75 farklı seviyede yarışma şansı veriliyor. Bulut testi neşeli müzikler ve heyecan verici fizik özellikleri ile birlikte kesinlikle Android kullanıcıları için harika bir oyun oluşturulmuş durumda.

Oyun Android kullanıcılarına tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor hileli tuzaklardan geçerek tüm canavarları yenmek ve bölümleri tamamlamak gerekiyor. Oyunun ana amacı 75 bölümü geçerek oyunu sonlanmasını sağlamak 1 den 75 e kadar oluşan bölümlerde seviye ve oyun zorluğu giderek artıyor ve oyuncuların bu oyunu daha fazla oynama isteği geliyor.

Red Ball 4 game

Red Ball 4 game

Red Ball 4 oyunu

Red Ball 4 oyunu

Android cihazlarda çok fazla yer kaplamayan bu harika oyunu kesinlikle sizlere tavsiye ediyoruz. Oyunu tamamen ücretsiz olduğunu ancak oyun içi satın almaların olduğunda söylemekte yarar var. Kesinlikle Android oyun severler için ideal bir oyun olacaktır. Oyun sürekli olarak güncelleme alması ve yeni bölümden eklenmesi de oyunu sürekli aktif bir şekilde oynanmasını neden olabiliyor.

Canınız sıkıldığı zaman oynayabileceğiniz Red Ball 4 kesinlikle ideal oyunlar arasında yer alıyor. Vakit geçirmek isteyen, heyecan arayan ve farklı bölümler ile mutlu olmak isteyenler için ideal bir oyun olacaktır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!