Turbo Stars

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Turbo Stars oyunu Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz sürükleyici ve renkli bir yarış oyunudur.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: SayGamesRacing


Turbo Stars

Turbo Stars

Turbo Stars Android cihazlar için üretilmiş bir oyundur. Eğlenceli oyuncuları sürükleyen renkli bir yarış oyunu olarak adlandırılabilir. Oyunda kaykaylı yarışmacılar var ve sizlerde onlarla mücadele ederek en iyisi olmaya çalışıyorsunuz. Oyun SayGames Racing tarafından sunulmuştur. Ülkemiz başta olmak üzere pek çok bölgede oynanan bir oyundur.

Turbo Stars oyununda bir tane karakteriniz var ve bu karakter de diğerleri gibi kaykay ile yarışıyor. Oyunun temel amacı da yapılan yarışmalardan birinci olarak ayrılmaktır. Temel olarak yarış oyunlarında tek ana amaç vardır ve bitiriş çizgisini birinci geçmektir. Bu oyunumuz içinde bu kural geçerli ancak kaykay ile bunu yapmak çok da kolay olmuyor. Önümüze çıkan sayısız engel ve zorluklar birde rakiplerimiz bizi geriye itmeye çalışıyor.

Turbo Stars game

Turbo Stars game

Turbo Stars oyunu

Turbo Stars oyunu

Pistlerde bazen karşınıza anahtarlar çıkıyor ve bu anahtarlar oyunda son derece önemli bu anahtarları toplamaya devam edin.  Altın toplamak da oyunda üst seviyeye çıkmak isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.  Oyunda kaykay ile havada takla atarak altınlar kazanabiliyorsunuz. Her yarışı birinci bitirmek ve oyunda kral olma fırsatı veriliyor.

Ancak birbirinden zorlu rakipler ve yarışlar size engel olacak. Bölümleri bitirmeye başladıkça oyundan sıkılmak yerine keyif alıyorsunuz. Çünkü Turbo Stars oyunu her yeni bölümde sizden biraz daha şey istiyor. Bu da oyunu renkli ve heyecanlı yapmaya yetiyor. Yarış sevenler için ideal bir oyundur.

Turbo Stars

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!