Temple Run

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Oyun Android oyuncuları için idealdir ve yüksek boyutlu olmaması nedeniyle birçok insan tarafından tercih ediliyor.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Imangi Studios


Temple Run

Temple Run

Temple Run oyunu ile lanetli tapınakta yüksek puan yaparak arkadaşlarınızı geride bırakabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile oynayabilir ve onların yüksek puanlarını geçebilirsiniz. Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan oyunda isteğe bağlı olarak oyun içi satın almalarda var. Oyundaki ana amaç engellere takılmadan hızlıca bölümleri bitirmek gerekiyor.

Evil Demon Maymun hayatta kalmak için sizlerden yardım bekliyor. Oyun içerisinde yer alan satın almalar ile bölümleri daha rahat geçmekte mümkün olacaktır. Bu nedenle sizlerde oyundan daha fazla keyif alın. Para ile yeni karakterler kilidini ve çalıştırabilirsiniz. Oyunda arkadaşlarınız ile kıyasıya yarışabilir ve onların puanlarını satın alabilirsiniz.

Temple Run game

Temple Run game

Temple Run oyunu

Temple Run oyunu

Oyun Android oyuncularına kesinlikle kaliteli bir deneyim sunuyor. Bunu sizlerde test edebilirsiniz. Dışarı almak için bubi tuzakları bir labirentte gezinmek gerekiyor. Oyun son derece keyifli ve zaman geçirmek için ideal olacaktır.

Oyun Android oyuncuları için idealdir ve yüksek boyutlu olmaması nedeniyle birçok insan tarafından tercih ediliyor. Arkadaşlarınız ile puan yarışı yapabileceğiniz Temple Run keyifli anları oyunculara sunuyor.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!