Happy Glass

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Oyun her defasında sizden daha fazlasını istiyor. Yeni seviyeyi tamamlamak için farklı yollara başvurmanız gerekecek.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Lion Studios


Happy Glass

Happy Glass

Eğlenceli ve farklı bir oyun arıyorsanız bu kesinlikle Happy Glass olacaktır. Oyun tam anlamıyla oyuncuları tatmin edecek seviyede mutsuz olan camı mutlu etmek için bardağı seviyeli şekilde doldurun ve bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanın. Çok kolay gibi görünse de gerçekten zor ve epey zaman alacak bir oyun olduğunu söylemekte yarar var.

Oyunda sürekli olarak seviye değişiyor. Oyun her defasında sizden daha fazlasını istiyor. Yeni seviyeyi tamamlamak için farklı yollara başvurmanız gerekecek. Her seviyede tamamlamak için en iyiyi siz bulabilirsiniz. Yaratıcı olun ve yapabileceklerinizin en iyisini yapmaya özen gösterin. Başlangıç kolay olacaktır ama bakalım aslında 3 yıldız alabilir misin? Oyunda başarılı olmak için konsantre olman gerekecek.

Happy Glass game

Happy Glass game

Happy Glass oyunu

Happy Glass oyunu

Happy Glass oyunu Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuluyor ve tam anlamıyla yaratıcı bir oyun olmuş durumda. Oyun içi satın almaların olduğunu ve kesinlikle keyif veren bir oyun olduğunu da söylemekte yarar var. Basit, eğlenceli ve oyun dinamikleri üst düzeyde olan bir oyun arıyorsanız kesinlikle Happy Glass oyunu size istediklerinizi verecektir.

Oyun içerisinde uzunca süre kalabilir eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyun size kesinlikle hoş vakit geçirmenizi garanti ediyor.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!