Keskin Nişancı – Silah Ateşi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Nişancı - Silah Ateşi kesinlikle birçok oyuncu için ideal tercih olacaktır. Bu oyun tam anlamıyla sizi tatmin edecek.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Gun Fire Studio


Keskin Nişancı - Silah Ateşi

Keskin Nişancı – Silah Ateşi

Gerçek 3 boyutlu bir silah oyunu isteyenler için harika grafiklere sahip olan Keskin Nişancı – Silah Ateşi kesinlikle birçok oyuncu için ideal tercih olacaktır. Bu oyun tam anlamıyla sizi tatmin edecek. Sürekli olarak değişen modlar ile ne kadar iyi bir silahşör olduğunuzu kanıtlayın.

Oyunun mantığı çok basit. Daha yüksek puanlar almak için silahını kullanarak çeşitli hedeflere nişan alıp vurman gerekiyor. Oyun tamamen ücretsiz. Gel ve efsanevi nişancının doğumuna şahit olmak için arkadaşlarınla herkese meydan oku. Keskin Nişancı – Silah Ateşi oyunu ile gerçek hayatta olmak istediğin bir avcı olabilirsin.

Keskin Nişancı - Silah Ateşi oyunu

Keskin Nişancı – Silah Ateşi oyunu

Keskin Nişancı - Silah Ateşi game

Keskin Nişancı – Silah Ateşi game

Sürekli olarak yenilenen modlar sayesinde sende heyecanla yenilikleri keşfedebilir ve oyun içerisinde keyifle zaman geçirebilirsin. Oyun ile ilgili kısa bilgiler de verelim. Android kullanıcıları için ücretsiz bir oyun olduğunu ve sürekli olarak gelen güncellemeler ile keyif veren bir oyun olduğunu söylemekte yarar var.

Keskin Nişancı – Silah Ateşi oyun içerisinde parayla satın almalarda var. İsteyenler için oyun içi satın almalarda aktif edilmiş durumda.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!