Çanak Okey Plus

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Oyunculara ücretsiz olarak sunulan bu oyun mobil platformlar için son derece idealdir ve gün içinde keyifli eğlenceleri sizlere sunar.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Zynga


Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

Klasik okey oyunu birçok insanın gün içinde oynadığı ve keyif aldığı bir oyundur. Arkadaşlarınız ile Android ortamında bu oyunları oynamak ve eğlenmek istiyorsanız kesinlikle Çanak Okey Plus ideal tercih olacaktır. Oyunculara ücretsiz olarak sunulan bu oyun mobil platformlar için son derece idealdir ve gün içinde keyifli eğlenceleri sizlere sunar.

Çanak Okey Plus isteğe bağlı olarak oyun içi satın alma şansı veriyor. Gün içinde girenlere özel olarak çipler verse de dileyenler ücretli satın alma da yapabiliyorlar. Sizlerde bu oyundan daha fazla keyif almak isterseniz ücretli satın almaları tercih edebilirsiniz. Ücretli satın almalar ile büyük odalarda oyunlar oynarsınız.

Çanak Okey Plus game

Çanak Okey Plus game

Çanak Okey Plus oyunu

Çanak Okey Plus oyunu

Arkadaşlarınız ile kıyasıya bir yarış içerisinde olmak ve heyecanı bitmeyen oyunlar oynamak isterseniz eşsiz bir okey oyunu sizleri bekliyor. Çanak Okey Plus tam anlamıyla okey oyuncularının isteklerini karşılayan bir oyundur.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!