Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyununda farklı oyun modlarının yanı sıra şehirde Şahin ile gezmek de mümkün.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: OB Games


Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift

Şahin park etme ve drift oyunlarını sevenler için en ideal oyunu sizlere kısaca anlatalım. Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyunu tamamen ücretsiz ve Türk yapımı bir oyundur. Markette yer alan oyun Türk oyuncular tarafından çok sık tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Aracına istediğin şekilde modifiye yapabilir ve yarışlara katılabilirsin.

Oyun içerisinde birbirinden farklı modlar var ve bu modlar oyuncuların sıkılmamasını sağlıyor. Keyifle oyun oynamak isteyenler için birbirinden farklı ve oyuna konsantre olmanızı sağlayan modlar var. Serbest mod ile istediğiniz şekilde takılabilir ve özgürlüğü hissedebilirsiniz. Kariyer modu ile uzun soluklu bir yarışın içerisine girin. Park modu ise tam anlamıyla park hastaları için ideal olacaktır.

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyunu

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyunu

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift game

Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift game

Camlardaki yazılarını belirle, kamber ayarını yap ve dilersen aracını kapla. Karlık, anten, tavan bagajı, kaput havalandırması ve koruma barı gibi detaylı modifiye seçeneklerinden istediğini al. Şoförünü seç ve dilediğin modda gazla. Modifiyeli Şahin Park Etme ve Drift oyununda farklı oyun modlarının yanı sıra şehirde Şahin ile gezmek de mümkün.

Aslında sadece bir oyun değil sizlere hayattan kesitler de sunan bir oyun olduğunu belirtmekte yarar var. Binlerce indirme alan bu oyunun Türk yapımı bir oyun olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!