Sniper 3D Assassin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Android oyunlar kategorisinde yer alan oyun kesinlikle grafik açısından sizleri tatmin edecek seviyededir.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Fun Games For Free


Sniper 3D Assassin

Sniper 3D Assassin

Atış oyunlarında kendisine güvenen herkes için Sniper 3D Assassin harika bir test olabilir. Farklı bölümler sayesinde sizlerde bu oyunu oynayabilirsiniz. Android oyuncuları için ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hızlıca oynayabilir ve ücretsiz olarak oyun modlarını görebilirsiniz.  Oyun içerisinde yer alan silahlar grafikler ve çok daha fazlası tam anlamıyla gerçekçi olarak sunulmuş durumda.

Silah oyunlarını sevenler Sniper 3D Assassin ile kesinlikle ideal oyuna kavuşacaktır. Binlerce indirme alan bu oyun en popüler Android oyunlar arasında yer alıyor. Savaş oyunları kategorisinde yer alan bu oyun Fun Games For Free tarafından piyasaya sürülmüştür.

Sniper 3D Assassin oyunu

Sniper 3D Assassin oyunu

Sniper 3D Assassin game

Sniper 3D Assassin game

Binaların üzerinde keskin nişancı tüfeği ile rehineleri kurtarabilirsiniz. Ancak oyun yapı itibariyle oldukça zor ve iyi sniper kullanmak gerekiyor. 3D yapısı ile de görsel olarak kesinlikle Android oyunlar kategorisinde yer alan oyun kesinlikle grafik açısından sizleri tatmin edecek seviyededir. Bu nedenle birçok insan Sniper 3D Assassin oyununu oynuyor.

Oyun içerisinde çok sayıda görev var. Gerçekçi grafikler bitmek bilmeyen heyecan ile bu oyun tam anlamıyla sizler için ideal olacaktır. Sniper 3D Assassin® ücretsiz bir oyundur, ancak içerisinde yetişkin içeriği bulunmaktadır ve isteğe bağlı olarak uygulama içinde gerçek parayla satın alma yapılabilir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!