Cannon Shot!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Topların açısını değiştirerek nişan alıp hedefleri vurun !!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: SayGames


Cannon Shot

Cannon Shot

Top atar ile tüm hedefleri yok etmek sizin elinizde doğru zamanla ile tüm hedefleri yerle bir edin ve ödülleri kazanın. Oyun tam anlamıyla keyif veren birbirinden zorlu haritaların olduğu bir oyundur. Kesinlikle bu oyun birçok insanda bağımlılık yaratacaktır. 2012 yılında çıkan Cannon Shot oyunu Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor.

Say Games yapımı olan oyun birbirinden zorlu bölümler ile karşımıza çıkıyor. Oyunda oldukça zor bölümler var ve top atar ile bunları yok etmek oldukça zor olacak. Doğru anda ateşe basmak ve harekete geçmek için neler yapabileceğinizi sınayabilirsiniz. Cannon Shot oyununun en güzel yanlarından bir tanesi sürekli olarak güncelleme almasıdır. Bu yüzden yeni bölümler yeni top atarlar ve aklınıza gelecek olan tüm yenilikler güncellemeler ile oyuna eklenir.

Cannon Shot Oyunu

Cannon Shot Oyunu

Cannon Shot Android

Cannon Shot Android

4.1 Android sürümü için oynanabilmektedir. Daha düşük Android sürümü olan cihazlarda oynanamaz. Son gelen güncelleme ile oyunun boyutu 30 MB olmuştur ve Cannon Shot oyunu her cihaz için uygundur. Fazla yer kaplamaz ve şarj yeme gibi sorunlar yaratmaz.

Oyundaki ana amaç topların çarpacağı açıyı doğru ayarlamak ve ona göre ateş etmektir. Her bölüm biraz daha zordur ve genel olarak da zorlayıcı bölümler sonlarda yer almaktadır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!