Magic Tiles 3

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Hali hazırda oyunu oynayan 100 milyondan fazla oyuncu var. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun kesinlikle eğlenceli anları yaşamanızı sağlayacaktır.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: AMANOTES


Magic Tiles 3

Magic Tiles 3

Piyano oyunları biraz tuhaf gelse de son dönemde çok sık oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Magic Tiles 3 oyunu da bunlardan bir tanesi ve ülkemizdeki insanlarda bu oyunu tercih ediyor. Oyunun ülkemizde de çok sevildiğini ve insanların ilgi gösterdiğini söylemekte yarar var.

Hali hazırda oyunu oynayan 100 milyondan fazla oyuncu var. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun kesinlikle eğlenceli anları yaşamanızı sağlayacaktır. Tam anlamıyla gerçekçilik sunan ve kesinlikle piyano çalışıyorum hissini alacağınız bir oyundur. Bu nedenle birçok insan tarafından oynanıyor ve indirme sayısı milyonları aşmış durumda.

Magic Tiles 3 oyunu

Magic Tiles 3 oyunu

Magic Tiles 3 game

Magic Tiles 3 game

Oyun içerisinde birbirinden harika modlar ve bu modlar insanların oyunda keyifle zaman geçirmesini sağlıyor. Sizlerde gün içinde vakit geçirmek ve eğlendirecek bir oyun arıyorsanız kesinlikle Yüksek kalite piyano şarkıları ve düzenli olarak güncellenen popüler müzikler. Oyuncuların tıklama hızını geliştirmesi ve dünya sıralamasına girmesini sağlayan Meydan Okuma modu içeren bu oyun sizi tatmin edecektir.

Magic Tiles 3 içerisinde yer alan gitar, piyano ve diğer enstrüman modlarını sizlere sunuyor. Güncelleme sonrası gelen bu mod kesinlikle birçok insanın favorisi olmuş durumda. Eğer sizlerde bu tarz bir oyunu oynamak isterseniz en ideal modu seçin ve oynayın.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!