Benim Konuşan Tom 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Benim Konuşan Tom'um uygulamasının yaratıcılarından yeni bir küresel hit hâline gelecek Benim Konuşan Tom'um 2 geliyor!!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Outfit7 Limited


Benim Konuşan Tom 2

Benim Konuşan Tom 2

Kediler normal hayatta çok fazla kontrol edilemez. Evcil kedi besleyenler bunu bilirler. Oyunumuz Benim Konuşan Tom 2 genel olarak zaten bilinen bir oyundur. Devam niteliğinde bir oyun olan ve kedimizi kontrol ettiğimiz eğlenceli bir oyundur. Android oyunlar sevenler için markette ücretsiz olarak sunulmuştur.

Sadece ülkemizde değil bütün dünya da milyonlarca indirme almış bir oyun olduğunu da söylemekte yarar var. Tom yapılan her harekete bir tepki verir ve oyuncuların eğlenmesini sağlar. Oyunda farklı haller ile kedi Tom’u besleyebilir ve onu mutlu edebilirsiniz.

Konuşan Tom

Konuşan Tom

Benim Konuşan Tom

Benim Konuşan Tom

Onun müzik aletleri çalarak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz çok sevmese de onu banyo ettirebilir ve onunla biraz uğraşabilirsiniz. Benim Konuşan Tom 2 genel olarak her yaş grubunun hoşuna giden bir oyundur. Gelen son güncelleme ile oyuna çok sayıda yenilik gelmiştir ve toplam boyutu 101 MB olmuştur.

Benim Konuşan Tom 2 oyunu sizlere ücretsiz şekilde eğlence sunmaktadır. Ancak oyun için satın almalarında olduğunu da belirtmekte yarar var. Bu sayede kedinizi daha mutlu edecek şeyleri de satın alabilirsiniz. Oyuncular Tom’u acıkınca besleyebilir, kirlenince yıkayabilir, yorulunca uyutabilir ve tuvaletini yapmasında ona yardım edebilirsiniz.

Sevecen kedi Tom ile sizlerde gerçekten evcil bir hayvan beslemek nasıl oluyormuş görebilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!