Homescapes

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Bulmaca kategorisinde yer alan oyun diğer kendi türündeki oyunlara oranla çok daha zor bir yapıya sahip.!

Versiyonu: Android
Yapimcisi: Playrix


Homescapes

Homescapes

Candy Crush ve türevlerindeki oyunları seviyorsanız ya da daha önce oynadıysanız kesinlikle Homescapes sizde bağımlılık yaratacak bir oyundur. Bulmaca kategorisinde yer alan oyun diğer kendi türündeki oyunlara oranla çok daha zor bir yapıya sahip. Bitirmek aylar alabiliyor o yüzden kesinlikle bu oyun sizde de bağımlılık yaratacaktır.

Homescapes temel amaç renkli malzemeleri eşleştirerek bölümleri başarıyla bitirmek olacak. Bazı bölümler o kadar zor ki oyundan çıkmayı bile düşünebilirsiniz. Homescapes yapımcıları da oyunu kurgularken zor olmasını ve klasik bulmaca oyunları gibi değil de çok zor olanını tasarlamak istemiştir. Görüyoruz ki oyun yapımcıları bunu gerçeğe dönüştürmüş. Oyun tamamen ücretsiz değil. İndirmesi ücretsiz olsa da oyun içi satın almaların da olduğunu söylemekte yarar var.

Homescapes oyunu

Homescapes oyunu

Homescapes game

Homescapes game

Bağımlısı olacağınız ve renkli malzemeleri bulmak için dakikalarca düşüneceğiniz bir sonraki bölüme geçmek için uğruna fedakarlıklar yapacağınız bir oyun mu istiyorsunuz? Kesinlikle bu oyun Homescapes olacaktır.

Günümüzde bu tarz oyunlar çok fazla tercih ediliyor. Eğer sizlerde bölümleri geçmesi zor olan bir oyun arıyorsanız bu oyun ideal olacaktır. Candy Crush tarzındaki oyunlar size basit geliyorsa kesinlikle kendinizi test etmeniz gereken bir oyundur.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!