Blok Bulmaca Jewel

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Hem dikey hem de yatay olarak ekranda tam hatları oluşturmak ve yok etmek için bloklar bırakmaktır. Bu bağımlılık bulmaca oyun ekranı doldururken blokları tutmak için unutmayın.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: hua weiwei


Blok Bulmaca Jewel

Blok Bulmaca Jewel

Blok Bulmaca Jewel Oyunu aslında blokları doğru şekilde yerlerine oturtma temalı olsa da göründüğü kadar kolay değil. Oyun esnasında karşınıza çok fazla zorluklar çıkacak ve istediklerinizi yapmakta zorlanacaksınız. O yüzden akıllı hamleler yapmak ve blokları doğru yerlere oturtmak gerekiyor. Aksi halde ilerleyen bölümlere geçmekte sorunlar yaşarsınız.

Android için tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda isterseniz oyun içi satın almaları da kullanabilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz bir biçimde oyun içi satın almaları kullanırsınız. Amaç hem dikey hem de yatay olarak ekranda tam hatları oluşturmak ve yok etmek için bloklar bırakmaktır. Bu bağımlılık bulmaca oyun ekranı doldururken blokları tutmak için unutmayın.

Blok Bulmaca Jewel oyunu game

Blok Bulmaca Jewel oyunu game

Blok Bulmaca Jewel oyunu

Blok Bulmaca Jewel oyunu

Blok Bulmaca Jewel oyunu genel olarak birçok insanı çocukluğumuzda ki ateri oyunlarına götürür. Bu nedenle eğlenmemizi sağlayan bir oyundur. Keyif vermesi ve hoş vakit geçirmemize neden olmasından dolayı birçok insan tercih etmektedir. Vakit geçirmek ve biraz olsun eğlenmek isteyenler için Blok Bulmaca Jewel oyunu tam anlamıyla ideal tercih olabilir.

Blokları doğru yerlere koymak ve ardından daha zor olan bölümleri geçmek hiç de kolay olmayacak. Zamanlama dikkat ve beceri isteyen Blok Bulmaca Jewel oyunu kesinlikle keyif verecek.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!