CodyCross: Çapraz Bulmaca

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

CodyCross: Çapraz Bulmaca oyunu da son dönemde çok sık oynanan oyunlardan bir tanesi ve Android kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulmuş durumda.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Fanatee, Inc.


CodyCross Çapraz Bulmaca

CodyCross Çapraz Bulmaca

Android oyunlarda çapraz bulmaca ve türevlerindeki oyunlar kesinlikle çok fazla tercih ediliyor. CodyCross: Çapraz Bulmaca oyunu da son dönemde çok sık oynanan oyunlardan bir tanesi ve Android kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Günün her saatinde oynamak ve kafa dağıtmak isteyenler için idealdir.

CodyCross: Çapraz Bulmaca oyunu zeka test etmek isteyenler için ideal bir oyundur. Zeka geliştiren ve unutkanlık sorunu yaşayanlar için ideal oyunlardan bir tanesi olduğunu söylemekte yarar var. Bu oyunlar ile alakalı ücretleri de merak ediliyor. Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu ancak oyun içi satın almaların olduğunu da söylemekte yarar var.

CodyCross Çapraz Bulmaca oyunu

CodyCross Çapraz Bulmaca oyunu

CodyCross Çapraz Bulmaca game

CodyCross Çapraz Bulmaca game

2017 yılından bu yana en fazla oynanan oyunlardan olan ve bulmaca oyunları kategorisinde milyon indirme sayısına ulaşan oyunlar arasında yer alıyor. Temalı bulmacaları çözerek, gezegenimizin tarihine ve insanlığın başarılarına ait perdeleri aralayıp uzayda ve zamanda gezin. Bu tarz oyunlardan keyif alanlar için kesinlikle güven veren sürekli güncellemeler ile değişiklikler yapan bu oyunu oynamalısınız.

CodyCross: Çapraz Bulmaca oyununda bulmaca çözerek keyif almak ve eğlenmek mümkün. Oyunu bitirmek düşündüğünüzden çok daha zor o yüzden iyi odaklanmak ve oyunu bitirmek için zaman ayırmak gerekiyor.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!