E30 Şahin Civic Simülatörü

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Çok gerçekçi bir oyun içerisinde araçlar ile keyifli yolculuk yapma fırsatı veren E30 Şahin Civic Simülatörü oyunu tam anlamıyla sizleri tatmin edecek.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Barış Kaplan


E30 Şahin Civic Simülatörü

E30 Şahin Civic Simülatörü

Çok gerçekçi bir oyun içerisinde araçlar ile keyifli yolculuk yapma fırsatı veren E30 Şahin Civic Simülatörü oyunu tam anlamıyla sizleri tatmin edecek. Oyunda çok fazla özellik var ve sıkılmanızı önleyen yeniliklerde sürekli olarak geliyor. Güncellemeler ile farklı araçlar ve modlar ile oyundan keyif almak mümkün oluyor.

Şahin arabasını seçip istediğiniz gibi süspansiyonlarını ayarlayabilirsiniz, plaka seçip rüzgarlık ekleyebilirsiniz. Araç rengini ve camların rengini de değiştirebilirsiniz. E30 Şahin Civic Simülatörü genel olarak araç kullanmayı sevenler için idealdir. Grafiksel olarak üst düzeyde olan oyunda araç ile ana yol ve caddelerde keyifle araç sürme keyfine erişebilirsiniz.

E30 Şahin Civic Simülatörü oyunu

E30 Şahin Civic Simülatörü oyunu

E30 Şahin Civic Simülatörü game

E30 Şahin Civic Simülatörü game

E30, Şahin, Civic ya da Golf arabalarından birini seçip gazlamaya başlayın. Bu tarz araçları sevenler için son derece eğlenceli zamanların geçirilmesini sağlayacaktır. O nedenle ücretsiz olarak bu oyunu oynayabilirsiniz. Keyif almak ve heyecanlı araba kullanmayı sevenler için ideal bir oyun türü denebilir. Ayrıca 3D grafikleri ve oyun içi motor sesleri de araç kullanmayı sevenler için ideal olacaktır.

E30 Şahin Civic Simülatörü Barış Kaplan tarafından yapılmış bir oyundur. Oyunun % 100 Türk yapımı bir oyun olduğunu da söylemekte yarar var.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!