Dünya Süper Lig

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Dünya Süper Lig oyunu tam anlamıyla bunun için hazır bekliyor. 60 milli takım var ve turnuvalar düzenleniyor.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: mobirix


Dünya Süper Lig

Dünya Süper Lig

Ülkelerin yer aldığı bir futbol oyunu istiyorsanız Dünya Süper Lig oyunu tam anlamıyla bunun için hazır bekliyor. 60 milli takım var ve turnuvalar düzenleniyor. Sizlerde bu turnuvalar arasındaki yerini alabilir ve heyecanla maçlar atabilirsiniz. Kazanmak ve kendi milli takımınızı üst noktaya çıkarmak sizin elinizde. Sizlerde futbol oyunlarını seviyor ve mobil olarak bu tarz oyunlara ilgi duyuyorsanız kesinlikle ilk tercihleriniz arasında bu tarz oyunlar olabilir.

Dünya Süper Lig oyunu 60 milli takım ile oynanan gerçek bir futbol oyunudur. Oyun içi satın almalar olsa da hiçbir şekilde oyuna para vermeden keyif almanız sağlanır. Gerçekçi oyuncular ve mükemmele yakın grafikler ile oyun sizleri tatmin edecek.

Dünya Süper Lig oyunu

Dünya Süper Lig oyunu

Dünya Süper Lig game

Dünya Süper Lig game

60 milli takım 3 farklı mod ve çok daha fazlası oyun içerisinde sizleri bekliyor. Sizlerde oyunu Android cihazlara indirin ve heyecanın tadını çıkarın. Bitmek bilmeyen heyecan bu oyun ile sizleri bekliyor. Oyun içi satın almalar ile kesinlikle çok daha iyi bir takım ortaya çıkarın.

Oyunda farklı dil destekleri var. İstediğiniz dilde oyunu oynayabilirsiniz. Tam olarak 15 dilde oyunu oynamak ve heyecana ortak olmakta sizin elinde olacak.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!