Kelime Gezmece

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Çok farklı türden oyun sevenler buraya! Zeka oyunları, ücretsiz oyunlar ve eğlenceli oyunları seviyor iseniz en güzel oyunlardan birisi Kelime Gezmece!!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: BigStar Games


Kelime Gezmece

Kelime Gezmece

Kelime Gezmece hafızayı geliştiren bir tür oyun olarak adlandırılabilir. BigStar Games tarafından piyasaya sürülmüş ve Android oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Kelime bulma oyunlarını sevenler için oldukça ideal bir oyun olacaktır. Yaratıcı ve zorlayıcı kelime havuzlarından oluşan kategorileri geçmek oldukça zor.

Oyun sadece sizlerden sadece kelimeleri bulmanızı istemiyor. Oyunu oynamaya başladıkça kelimelerin aslında ne kadar güçlü bir yapısının olduğunu da fark etmenizi sağlıyor. Kelime Gezmece oyunun temel amacı kelimeleri hızlı ve doğru bir şekilde bulmak olsa da kelime tahmini yaparak kelime bilginizi test etmek ve hafızanızı daha güçlü bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

kelime gezmece game

kelime gezmece game

Kelime Gezmece insanlara biraz eğlence, biraz bilgi ve bolca gün stresi atma şansı veriyor. Son derece basit olması oldukça eğlenceli bir oyun olması nedeniyle tercih ediliyor. İster evde ister işte ya da metro gibi toplu taşıma alanlarında rahatlıkla bu oyun oynanabilir. Oyun ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Çapraz bulmacada yer alan yatay ve dikey boşlukları harflerle doldurun.

Oyunda takıldığınız ve yarıma ihtiyacınız olduğu anlarda ‘İpucu’ butonuna basabilirsiniz.  Kelime Gezmece oyunu bir süre sonra sıkılacağınız oyunlardan bir tanesi değildir. İnsana en önemli değerlerden olan bilgiyi katmayı başaran oyunlar arasında yer alır. 100’lerce zorlu bölüm günlük olarak sizlere verilen bonuslar ve son derece basit olarak tasarlanmış ara yüzü ile keyifle oyun oynamanızı sağlar.

kelime gezmece oyunu

kelime gezmece oyunu

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!