Brawl Stars

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (37 oy, ortalama: 4,05 üzerinden 5)
Loading...

3 er dakikalık modlarda yalnız başına veya arkadaşlarınız ile savaşın!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Supercell


Supercell yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu Brawl Stars oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak Android cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Brawl Stars

Brawl Stars

Oyun sizlere çoklu modlar ya da tekli modlar eşliğinde savaşma şansı vermektedir. Savaş için çok fazla süreniz yok sadece 3 dakika içerisinde gereken her şeyi yapın ve kazanan siz olun. Brawl Stars hızlı oyunları sevenler için ideal olacaktır. Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan oyunun yapımcısı da Supercell Aksiyon olarak biliniyor.

Ayrıca oyun ile alakalı önemli bir diğer nokta ise Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach’in yapımcılarından çıkmış bir oyundur. Zaten efsane olmuş bu 3 oyununda esintilerini de içerisinde barındıran Brawl Stars oyunculara ister tekli isterlerse de çoklu oyun modlarında savaşlar sunan bir yapıya sahip.

Brawl Stars Oyunu

Brawl Stars Oyunu

Brawl Stars Game

Brawl Stars Game

3 dakikalık savaş sürelerinde isterseniz arkadaşlarınız ile bir takım kurabilir ve birlikte savaşabilirsiniz. Ortak arkadaşlar ile eğlenceli bir savaş maçına girmek için Brawl Stars kesinlikle ideal olacaktır. Oyun ücretsiz olsa da oyun oynarken sizlere avantaj sağlayacak ürün ve ekipmanlarda satılıyor. İsterseniz bunları oyun içinde de kazanabilirsiniz ancak hızlıca sahip olmak için oyun içi satın alma daha mantıklıdır.

Brawl Stars ile Arenada kendi farkınızı ortaya koyabilir ve kesinlikle ekip arkadaşlarınız ile harika bir iş birliği yaparak takımınızın kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıyetten; Brawl Stars Android alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Bir Yorum

  1. Muhammed Yaser

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!