Mafia City

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Mafia City oyunu Android sürümü ile çete tarzındaki oyunlar alanında zirvede yer alıyor. Kesinlikle sizlerde bu oyunda eğlenecek gerçekçilikler bulacaksınız.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: YottaGames


Mafia City

Mafia City

Mafya babası olmak ister misiniz? Yer altında bulunan karanlık geçmişi sizler diriltin. Mafya babası olarak tüm kararları siz verin ve çetenizin daha da büyümesini sağlayın. Mafia City oyunu Android sürümü ile çete tarzındaki oyunlar alanında zirvede yer alıyor. Kesinlikle sizlerde bu oyunda eğlenecek gerçekçilikler bulacaksınız.

Oyunu oynaması ilk etapta ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak ilerleyen bölümlerle birlikte güçlü bir mafya lideri olmanız ile birlikte oyun parasına da ihtiyaç duyabilirsiniz. Karanlık dünya da kedinize ait bir evren yaratmak mı istiyorsunuz? Mafia City tam anlamıyla şehirde istediğinizi yapma fırsatını sizlere veriyor.

Mafia City game

Mafia City game

Mafia City oyunu

Mafia City oyunu

Mafya babası olarak sürekli olarak mücadele etmek zorundasınız. Her zaman en güçlü olmak ve dünyaya hükmetmeniz gerekiyor. Bu nedenle en güçlü olmanız lazım. Bu oyunda sıkılmak gibi bir durum söz konusu değil. Sürekli olarak bir çatışma ve bolca kaos var. Bu tarz mafya oyunlarını sevenler için Mafia City kesinlikle her şeyi geride bırakacak.

Mafya filmlerindeki kadar gerçek bir senaryo ile oyun gerçekten sizi içine çekecek ve mutlu edecek. Oyunda çevre edinebilir ve bu güzel oyunu online olarak başkaları ile de oynayabilirsiniz. Oyun gerçekten gerçekçi grafikleri ile oyuncuları bağımlısı yapıyor.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!