101 Yüzbir Okey Plus

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Türklerin vazgeçilmez Okey oyunu keyfini 101 Okey plus ile yaşayın!!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Zynga


101 Yüzbir Okey Plus

101 Yüzbir Okey Plus

Okey ülkemiz insanları için geleneksel bir oyundur. 101 okey ya da klasik okey gün içinde binlerce insan tarafından oynanmaktadır. 101 Yüzbir Okey Plus da okey oyuncularına istedikleri her şeyi baştan sona sunan oyunlar arasındadır. Milyonlarca indirme almış bu oyun okey de 101 sevenler için son derece ideal bir oyundur.

Facebook üzerinden bağlanabilir ve arkadaşlarınız ile 101 okeyin keyfini de çıkarabilirsiniz. Milyonlarca kişinin oynadığı 101 Okey oyunu 101 Yüzbir Okey Plus şimdi Android’te, hem de ücretsiz olarak oynama şansı veriyor. Facebook’ta milyonların oynadığı internet’in en hızlı ve en seri 101 Okey oyunu olan 101 YüzBir Okey Plus ’ın eğlenceli dünyasında arkadaşların yerlerini aldılar, şimdi sen de katılabilirsin.

Yüzbir Okey

Yüzbir Okey

101 Okey Plus

101 Okey Plus

Facebook arkadaşların ile keyif veren okey oyunu arıyorsan kesinlikle en ideal oyun olacaktır. Farklı modlar ve çip sistemi ile eğlenmek son derece kolaydır. Tekli ya da çiftli olarak istediğiniz odalara katılabilir ve arkadaşlarınız ile aynı masalarda okey oyununun keyfini sürebilirsiniz. Oyunu oynaması ücretsiz isterseniz Facebook üzerinden isterseniz de Android cihazlar üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyun içi çip satın alma ile istediğiniz kadar oyun çipi de satın alabiliyorsunuz. Oyunu daha ciddi ve domine oynamak için oyun çipleri satın almak yararlı olacaktır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!