Kamyon Simülatör 2018 Europe

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kamyon Simülatör oyunu halen daha zirvede yer alıyor. Android kullanıcıları için ücretsiz olarak da sunuluyor.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Zuuks Games


Kamyon Simülatör 2018 Europe

Kamyon Simülatör 2018 Europe

Kamyon ile farklı şehirlere mal götürmek birçok kişinin hayalidir. Bunu oyun olarak sizlere en iyi şekilde sunan Kamyon Simülatör 2018 Europe tamamen Türk yapımı bir oyundur ve 50 milyonu aşan indirme sayısı ile kendi kategorisinde ilk sıralarda yer alıyor. Oyuna gelen sürekli güncellemeler ile farklı kamyon türleri de sizleri bekliyor. Farklı şehirlere mal getirip para kazanmak ve gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamak sizin elinizde.

50 milyondan fazla kullanıcı oyunumuzu yükledi. Oyunumuzu oynadığınız için teşekkür ederiz. Avrupa şehirlerinde gerçek bir kamyoncu olmaya hazır olun. Truck Simulator 2018 bilgisayar kalitesinde grafikleriyle size muhteşem bir mobil oyun deneyimi sunar.

Kamyon Simülatör 2018 Europe oyunu

Kamyon Simülatör 2018 Europe oyunu

Kamyon Simülatör 2018 Europe game

Kamyon Simülatör 2018 Europe game

30 milyondan fazla kullanıcı tarafından yüklenen Kamyon Simülatör 2018 yeni sürümüyle yayında olan oyun halen daha zirvede yer alıyor. Oyun içi satın almalar asla insanları rahatsız etmiyor. Android kullanıcıları için ücretsiz olarak da sunuluyor.

Oyun içerisinde trafik kurallarına uyarsanız daha çok para kazanırsınız. Görevi ne kadar hızlı tamamlarsanız para kazancınız o kadar artar. Yolcuları ne kadar hızlı gidecekleri yere götürürseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Oyun klasik bir kamyon simülatörü değil. Oyunun gerçekçi yapısı nedeniyle yüksek grafikler ile 50 milyondan fazla indirme almış durumda.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!