Otobüs Simulator Ultimate

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Truck Simulator 2018 : Europe oyunu yapımcılarından yepyeni şehirler arası otobüs simülasyon oyunu Bus Simulator : Ultimate yayında.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Zuuks Games


Otobüs Simulator Ultimate

Otobüs Simulator Ultimate

Otobüs şoförü olarak görev yapmak ve uzun yollarda seyahat etmek isteyenler için Otobüs Simulator Ultimate tam anlamıyla harika bir oyundur. Avrupa’nın farklı bölgelerinde seyahat etme şansına sahipsiniz ve gerçek bir şoför edasıyla aracınızı kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan farklı modlar sayesinde araç kullanmak gerçekten sizi tatmin edecek.

Otobüs Simulator Ultimate

Otobüs Simulator Ultimate

Otobüs Simulator Ultimate

Otobüs Simulator Ultimate

Oyundaki gerçekçilik üst düzey olduğu için tam anlamıyla bunu yapabilir ve oyundan keyif alabilirsiniz. İndirme sayısı milyonları bulan Otobüs Simulator Ultimate oyunu Android cihaz kullananlar için yapılmış bir oyundur. Oyuna sürekli olarak güncelleme gelir yeni şehirler, yeni araçlar eklenir. Oyuncular gelen güncellemeler ile oyun içi satın almalar yaparak sıkılmadan otobüs şoförü olmanın tadını çıkarırlar ve oyun tamamen ücretsizdir.

Oyunun yapımcı şirketi ise Zuuks Games olmuş durumda daha önce de başarılı oyunlar sunan firma Avrupa şehirlerinde seyahat ederek şoförlük yapmak isteyenlere harika bir deneyim sunuyor. Gerçekçi yapısı sürekli gelen yeni güncellemeler ile haritalar kesinlikle oyuncuların hoşuna gidecektir. Uygulama içi satın almalar ile oyunu daha keyifli de oynayabilirsiniz. Ancak oyun Android oyuncularına ilk etapta ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyun içi reklamlar ve satın almalar ile oyuna renk katmak da mümkün olabiliyor. Keyif dolu bir deneyim için Otobüs Simulator Ultimate oyunu tercih edilebilir.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!