Gardenscapes

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Bahçenizi muhteşem hale getirmek için Gardenscapes oyununu indirin!!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Playrix


Gardenscapes

Gardenscapes

Gardenscapes Tadilat onarım ya da bahçeyi eskisinden daha hale getirmek isteyenler için Gardenscapes ideal bir oyun olacaktır. Sanal da olsa bahçe ile uğraşmak isteyen ileri yaş grubundaki insanlar için son derece keyif veren bir oyundur. Android cihazlar için oynanabilir olan oyunun boyutu da son derece düşüktür.

Bahçelerin alanlarını yenileme ve onarma yaparak çok daha şık bir bahçeye dönüşmesini sağlıyorsunuz. Elbette bunu yaparken hayal gücünüzün de yerinde olması gerekiyor. Yanlış adımlar atmamak ve bahçe dekorasyonunu tam anlamıyla yapmak gerekiyor. Gardenscapes oyunu tam olarak insanları eğlendiren ve en önemlisi gerçek hayattan bir şeyler sunan bir oyundur. Hayalinizdeki bahçeyi inşa etmek için kesinlikle en ideal oyunlar arasındadır.

Gardenscapes android

Gardenscapes android

Gardenscapes oyunu

Gardenscapes oyunu

Oyunda komşuluk sistemi var çiftlik oyunlarının benzeri şekilde komşuculuk sistemi var ve isterseniz komşu olma sistemi de sizler için sunulmuş durumda. Facebook arkadaşlarınız ile de komşu olabilir ve dilerseniz onlarla da oyunu oynayabilirsiniz. Gardenscapes tam anlamıyla sizlere gerçek bir bahçe yaratma şansı veriyor.

Gardenscapes’i oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler gerçek para karşılığı satın alınabilir. Bu seçeneği kullanmak istemiyorsan cihazının “”Sınırlamalar”” menüsünden devre dışı bırakın ve bu güzel oyunun keyfini sürmeye devam edin.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!