Toy Blast

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Toy blast mükemmel bir eşleşmeli bulmaca oyunudur bağımlılık yapar!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Peak Games


Peak Games yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu Toy Blast oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak Android cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

toy blast

Toy Blast

Gerçekten tavsiye edebileceğim mükemmel eşleştirme oyunlarından birisi olan Toy Blast, Küçük büyük demeden herkes oynayabilir. Yüzlerce bölümü olan bu oyundaki amacınız en az 2 küpü eşleştirerek patlatmak ve oyundaki verilen görevi yerine getirerek bölüm geçmek. Minimum 2 küp eşleştirebilir siniz ancak 7-8 küp yaparsanız farklı bir yatay yada dikey patlatma, 10-12 yaparsanız çok daha güçlü bomba ve renkleri patlatan özelliğiniz oluyor.

toyblast

toyblast

Bağımlılık yapan ve bölüm geçme isteği uyandıran harika bir oyundur. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi ben 1 aydır oynuyorum 705. bölüme geldim ve hala oynama isteği bitmedi. Boş zamanlarda Toy blast oynayarak güzel vakit geçiriyorum. Bu arada oyunda bölümler geçtikçe daha da zorlaşıyor. Ayrıca 5 can veriyor ve facebook ile bağlantı yaparsanız arkadaşlarınızdan can isteyebiliyorsunuz.

toy blast android

toy blast android

Yıldız turnuvalarına girip sıralamaya girerseniz yüksek oranda altın kazanabilir ve bunu oyun içerisinde daha kolaylaştırıcı özellikler alabilirsiniz. Ayrıca Taç kazanırsanız diğer geçeceğiniz bölümde bombalar hazır oluyor ve daha kolay oyunu geçebiliyorsunuz. Hergün giriş yapanlar için çarkı çevirip ödüller kazanabilirsiniz. Bedavaoyunindir.com sitesi olarak android telefonunuza indirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıyetten; Toy Blast Android alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!