Kafa Topu 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kafa topu android oyunu ile kafanızla topa vurup futbol oynayabilirsiniz!

Versiyonu: 2
Yapimcisi: Masomo Gaming


kafa topu

kafa topu

Kafa Topu 2 android oyunu oldukca eğlenceli ve milyonlarca gerçek oyuncu ile futbol oynamaya ve kafanız ile topa vurup kaleye gol atmanı ve güzel vakit geçirmenizi sağlıyor. Oyunda hırslanıyorsunuz ve gol yedikce çeşitli taktikler kullanarak rakibinize gol atmak için yırtınıyorsunuz. Tabi bu arada iyi taktikler bilmiyorsanız birçok gol yiyorsunuz ve kızıyorsunuz sizde gol atmaya çabalıyorsunuz. Bu arada kafası ile rakibiniz gol attığında gülücük veya aşağılayıcı simge veya sözler ile sizi deliye döndürüyor bu sayede oyuna bağımlı oluyorsunuz.

kafa topu oyunu

kafa topu oyunu

Kafa vuruşları ile topu kaleye atmaya çalışırken, Kaledeki kişi de kafası veya değişik hareketleri ile gol atmanızı engellemeye çalışıyor. Türk oyun geliştiricileri tarafından yapılan bu oyun, Kısa sürede milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Ayrıca puan kazanıyorsunuz ve kazandığınız paralar ile değişik aksesuarlar ve kıyafetler alıyorsunuz. Güçleniyorsunuz ve rakiplerinizi alt etmeniz daha kolay oluyor.

kafa topu 2

kafa topu 2

 

Kafa topu oyununda ilk zamanlar acemi iseniz çok gol yiyebilirsiniz. Hiç kızmayın oyunu oynadıkça uzmanlaşıyorsunuz ve efsane oyunun bağımlısı oluyorsunuz. Kafa topu oyununu oynamak için internet bağlantısı gerekiyor. Arkadaşlarınızı da ekleyerek düello da yapabilirsiniz. Oyunu mutlaka denemelisiniz.

Sitemizden direkt olarak Kafa Topu 2 oyununu indirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

2 Comments

  1. utku

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!