House Designer: Fix & Flip

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Oyun içerisinde yer alan özellikler ve grafiksel sistem kesinlikle oyuncuları tatmin edecektir. Evlerin dekor dizaynı ve bahçeler ile alakalı değişiklikleri yapabilirsiniz.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Karate Goose Studio


House DesignerFix amp Flip

House Designer Fix & Flip

Kendinize ait bir ev yaratmak isteseniz ve A’dan Z’ye tasarımını siz yapsanız nasıl bir ev ortaya çıkardı hiç düşündünüz mü? İşte House Designer: Fix & Flip oyunu tam olarak sizlere bunu sunuyor. Oyunun tutulmasındaki ana nedenler arasında kesinlikle gerçekçilik yatıyor. Oyun ile alakalı kısa bilgiler verelim. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan oyun her yaş grubu için uygundur.

İstediğiniz şekilde tamir onarım yapabilir yıkılmış evleri satın alarak onları tekrar onararak bir şeyleri harika hale getirebilirsiniz. Oyun gerçekçi grafikleri ile sizlere heyecan katmaya geliyor.  Oyun içerisinde yer alan özellikler ve grafiksel sistem kesinlikle oyuncuları tatmin edecektir. Evlerin dekor dizaynı ve bahçeler ile alakalı değişiklikleri yapabilirsiniz.

House DesignerFix amp Flip oyunu

House DesignerFix amp Flip oyunu

House DesignerFix amp Flip game

House DesignerFix amp Flip game

Yıkılmış harabe yerleri satın alarak harika çiçekler ekebilir ve harika alanlara dönüşmelerini sağlayabilirsiniz.  Ev Tasarımcısı’nda bir ev satın alabilir ve ev tasarımı ile deneyler yapabilir ve yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Ev mobilyaları, yataklar, sandalyeler, masalar, banyo ve mutfak mobilyaları, boyama ve diğer dekor eşyaları gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

House Designer: Fix & Flip farklı yapısı ile birçok insan tarafından oynanmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu sizlerde keyifle oynayabilirsiniz kaliteli oyun arayanlar için en ideal tercihlerden birisi olacaktır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!