ROBLOX

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

ROBLOX arkadaşlarınız ile bile online olarak oynayabileceğiniz bir oyundur!!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Roblox Corporation


ROBLOX game

ROBLOX game

Yeni nesil çocuklar ve gençler sanal evrende yer alan oyunları oynamaya bayılıyor. ROBLOX da bunlardan bir tanesi ve dünya da milyonlarca kişi bu oyunu keyifle oynuyor. Android sürümü ücretsiz olan ancak çok fazla oyun içi satın almanın da olduğu bu oyunu keyifle oynayabilirsiniz. Yaratıcı olmak hayal edebildiklerini yapmanın keyfini oyun sizlere kesinlikle verecek.

ROBLOX OYUNU arkadaşlarınız ile bile online olarak oynayabileceğiniz bir oyundur ve bu nedenle kesinlikle online oyunlar kategorisinde yer alıyor. Birlikte keyif geçirmek ve çoklu oyunları sevenler için tam anlamıyla ideal oyundur. Dünya genelinde rakiplerle mücadele etmek ister misin? Ya da sadece arkadaşlarınla çevrimiçi takılıp sohbet etmek mi istersin? Topluluk tarafından oluşturulan büyüyen bir dünya kütüphanesi demek, her gün oynayacak yeni ve heyecan verici şeyler demek.

ROBLOX

ROBLOX

ROBLOX oyunu

ROBLOX oyunu

Oyun içerisinde çok sayıda yenilik var. Arkadaşların ile oyunu birlikte oynayabilir ya da chat sisteminde tanıştığın insanlarla sohbet edebilir yeni arkadaşlarınız ile oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Oyun içi satın almaların da olduğunu ve oyuna ciddi keyif verdiğini de söylemekte yarar var.

Online modu son derece keyif veriyor. Farklı oyun modları ve online savaşlarda sizlerde kendinizi gösterebilir ve oyundan çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!