Helix Jump

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Helix Jump labirentlerde zıplayan topu kademeli kontrollü bir biçimde hareket ettirerek bölümü bitirmeye odaklıdır.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: VOODOO


Helix Jump

Helix Jump

Son dönemin favori oyunları arasında yer alan Helix Jump labirentlerde zıplayan topu kademeli kontrollü bir biçimde hareket ettirerek bölümü bitirmeye odaklıdır. Ülkemizde değil dünya da çok sayıda oyuncu bu oyunu oynamaktadır. Oyuna olan ilgi her geçen gün artıyor. Farklı türde bir oyun olması da bütün insanların ilgisini çekmiş durumda.

Farklı bölümler ve heyecanın bir an olsun bitmediği Helix Jump oyunu aşırı derece de dikkat istiyor. Sizde bu oyunu tamamen ücretsiz olarak marketten indirerek oynayabilirsiniz. Oyunu oynaması oldukça keyifli odaklanarak oynadığınız için zamanın nasıl geçtiğini fark bile etmeyeceksiniz. Her başarılı bölümden sonra daha zorlu etaplar sizleri bekliyor olacak.

Helix Jump oyunu

Helix Jump oyunu

Helix Jump game

Helix Jump game

Helix Jump oyunu Android cihaz kullananlar için harika bir deneyim sunuyor. Oyunun yapımcısı VOODOO isimli bir şirket çok fazla bilinen bir oyun üreticisi olmasa da kesinlikle harika bir oyunu bizlere sunuyorlar. Oyun internet bağlantısı olmadan oynamanızı sağlıyor. Ayrıca oyuna girmeden internet bağlantınızı sonlandırmanız iyi olacaktır.

Oyun esnasında çok sayıda reklam çıkıyor ve bir süre sonra odaklanmanız zor oluyor. Helix Jump oyununa girmeden önce interneti kapatmak ideal olacaktır. Oyundan daha fazla keyif almak için ayrıca oyun içi satın almalara da göz atabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!