Benim Konuşan Angelam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Çok tatlı olan konuşan kedi Angela kesinlikle sizlerinde hoşuna gidecek. Farklı özellikleri olan harika bir kedi.!

Versiyonu: Android
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Outfit7 Limited


Benim Konuşan Angelam

Benim Konuşan Angelam

Çok tatlı olan konuşan kedi Angela kesinlikle sizlerinde hoşuna gidecek. Evcil hayvan bakmayı sevenler ve bu güzel oyunu test etmek isteyenler için oyunun tamamen ücretsiz olduğunu da söylemekte yarar var. Kaliteli bir evcil hayvan oyunu arıyorsanız kesinlikle sizini için ideal olabilir. Angela normal kediler gibi değil çok akıllı ve farklı şeyler yapmaktan hoşlanıyor.

Bu nedenle hem onun isteklerini yerine getirmek hem de farklı oyun modları ile oyundan keyif almak mümkün olacaktır. Angela’ya farklı şeyler öğreterek onun daha donanımlı bir kedi olmasını sağlayabilirsiniz. Benim konuşan angelam oyununda kedinize dans etmeyi bile öğretebilirsiniz. Eğlence sevenler için ideal bir oyundur. Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan bu oyun tam anlamıyla keyif veriyor.

Benim Konuşan Angelam game

Benim Konuşan Angelam game

Benim Konuşan Angelam oyunu

Benim Konuşan Angelam oyunu

Oyun içerisinde yer alan satın almalar ise kesinlikle oyunu çok daha cazip bir hale getirebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan satın almaların çok uygun olduğunu ve dilediğiniz gibi mobil ödemeler ile alım yapabileceğinizi de hatırlatalım.

Benim konuşan angelam oyunu ile sizlerde farklı bir evcil hayvana sahip olabilir ve grafik oynanış açısından son derece kaliteli bir oyun ile vakit geçirebilirsiniz. İlgi çeken ve son dönemde en fazla indirilen oyunlar arasında olduğunu da hatırlatmakta yarar var.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!