Spider Man 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Aksiyon tarzında Oyun Amerika’nın Los Angeles şehrinde geçmektedir. Normal hayatında gazetecilik yapan Peter Parker isimli kahramanımız kalan zamanında şehirde kötülükle mücadele etmektedir.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Beenox


Spider Man 2

Spider Man 2

Yapımcılığını Trevarch isimli firma ve yayıncılığını Activision isimli firmanın üstlendiği Spider Man 2 oyunu, oyun severler ve sinemaseverler tarafından tahmin edilecektir. Aksiyon tarzında olan Amerika’nın Los Angeles şehrinde geçmektedir. Normal hayatında gazetecilik yapan Peter Parker isimli kahramanımız kalan zamanında şehirde kötülükle mücadele etmektedir.

Spider Man 2 oyunu

Spider Man 2 oyunu

Spider Man 2 game

Spider Man 2 game

Yapay zekaya karşı oynanan Spider Man 2 oyununda öncelikle belirtmek gerekir ki, çok zorlayıcı bir yapay zeka yok, ayrıca çok oyunculu modu da yer almamaktadır. Oyunun başlangıcı ile verilen görevleri yerine getirerek seviyeler atlayıp oyun içerisinde ilerlemek mümkünken, ayrıca binalar arasında örümcek ağlarını atarak serbest gezinti de mümkün. Görsel açıdan oldukça başarılı olan yapımda, kendinizi adeta uçuyor gibi hissedecek, gerçekçi olarak hazırlanmış ve detaylandırılmış Los Angeles şehrini kuş bakışı gezebileceksiniz.

Spider Man 2 oyununun senaryosu gereği, 3 ana başlıkta puan toplama sınıflandırılabilir, ilk olarak senaryo gereği verilen gittikçe zorlaşan görevler, ikinci olarak haritada işaretli kafaların bulunduğu şehir halkının vereceği görevler ve son olarak da gökdelenlerde bulunan minik simgelerle gösterilmiş puanlar. Bu görevlerden alınan puanlar karakterin hero yani kahraman puanını arttırmakta. Oyun bazı internet sitelerinden bulunabilmekte ve 126 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!