The Hunter Call of The Wild

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

The Hunter Call of The Wild oyununu oynarken gözlerinizi kapatsanız bastığınız çimlerin sesini gerçekmiş gibi duyacak!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Expansive Worlds


The Hunter Call of The Wild

The Hunter Call of The Wild

Her insan bazen içten içe doğaya atılıp, orada kaybolmak, doğada kendini sakin ve derin hissetmek ister. Bu kişi ister alışveriş meraklısı ve beton sevdalısı olsun, isterse doğa aşığı. Hiç farketmez, herkes hayatının bir anında bunu ister.  The Hunter Call of The Wild oyunumuz da aslında tam olarak bunu sunuyor oyunculara.

Mükemmel denecek kadar kaliteli görsellik içinde, çok nadir rastlanabilecek kalitede ses efektleri ve aynı derecede başarılı ve anlaşılır bir seslendirme sizleri bekliyor oyunda. The Hunter Call of The Wild oyununu oynarken gözlerinizi kapatsanız bastığınız çimlerin sesini gerçekmiş gibi duyacak, doğa ile baş başa olduğunuzu hissedeceksiniz.

The Hunter Call of The Wild oyunu

The Hunter Call of The Wild oyunu

The Hunter Call of The Wild game

The Hunter Call of The Wild game

Hatta öyle ki, yağan yağmurun sesini duyduğunuzda ürperecek yağmuru adeta hissedeceksiniz. Oldukça büyük bir avlanma haritasına sahip olan The Hunter Call of The Wild  oyununda yüksek bir tepeye çıkıp en azından kısa bir süreliğine de olsa manzaraya bakmanızı özellikle tavsiye ederim. Verilen görevleri yerine getirdikçe özellik ve nesneler kazanacak oyundan bir başka keyif alacaksınız. Yapımcı firma tarafından ücretsiz olarak sunulan oyunun içinde Premium üyelik ve oyun içi satın alım mevcuttur.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!