GTA San Andreas

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

GTA San Andreas’ı serinin diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri görsel yapısıydı. İlk kez 3 boyutlu görüntüye geçilmişti.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Rockstar North Games


Rockstar North Games yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu GTA San Andreas oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak PC cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

gta san andreas

gta san andreas

PC oyunlarının ilk çıktığı dönemden itibaren oyunlarda mantık hemen hemen aynıydı. İyi bir baş karakter ve kötülükle mücadelesi. Tüm oyun severler de, bu mantıkla hareket ederlerdi. Tabi spor ve yarış oyunları hariç. GTA serisi başlamadan önce aksiyon tarzı oyunların tamamının teması bunun üzerine kuruluydu.

1990’lı yıllarda GTA piyasaya ilk çıktığında ise tüm tabuları yıkmaya kararlıydı. GTA San Andreas tamamen suç işleme üzerine kurulmuş bir oyundu. Hatta bir takım ülkelerde satımı ve dağıtımı yasaklanmış ve hatta toplatıldığı bile olmuştu. Ancak sevmeyenlerinden çok daha fazla bir kesim oyuna hayran olmuştu ve oyunun toplatılması durdurulmuştu. Öyle ki oyunu yerden yere vuran bazı gazete, dergi ve hatrı sayılır bir takım internet siteleri oyunun demosunu ilk vermek için yarışmaya başlamışlardı.

GTA San Andreas game

GTA San Andreas game

 GTA-San-Andreas-oyunu


GTA-San-Andreas-oyunu

Serinin dördüncü oyunu olan GTA San Andreas’ı serinin diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri görsel yapısıydı. İlk kez 3 boyutlu görüntüye geçilmişti ve serinin ilk oyununda insanlara çok büyük bir alan gibi görünen harita yaklaşık 4 katına çıkmış, yeni silahlar ve araçlar oyuna eklenmiş ve baş karakter sadece görev yapıp suç işlemek dışında bulunduğu suç örgütünde de yükselmeye başlamıştır. PC ve PS oyunları evreninde adeta yeni bir kapı aralayan GTA San Andreas oyunu günümüzde para ile satılmamakta, ancak bir takım internet sitelerinden temin edilebilmektedir.

Ayrıyetten; GTA San Andreas PC alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Bir Yorum

  1. palwan

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!