FİFA 2007

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Gerçekçi oyun kontrolleri, etkileyici grafikler ve oyun çeşitliliği ile FIFA 2007 futbol oyunu severlerin yeni favorisi olmaya aday bir konuma gelmiştir.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: EA Games


FİFA 2007

FİFA 2007

Electronic Arts isimli yapımcı tarafından piyasaya sunulan oyun, aslında oyun dünyası için oldukça tanıdık. Fifa 2000 ile piyasaya bomba gibi giriş yapmış olan oyunda, ilk bakışta oldukça farklılıklar göze çarpıyor. En son FİFA  2000’de kendine yer bulan Turkcell Super Ligi, FİFA 2007 ile tekrar kendine yer buluyor.

Turkcell Super Ligi’nin yapılan incelemesinde, transferlerden tutun, Türk kulüplerinin amblem, oyuncu isimlerine kadar birçok özellik dosdoğru bir şekilde oyunda kendine yer bulduğunu görebiliyoruz. Oyunun genel yapısına bakacak olursak, oyunda çeşitli modların eklendiğini görüyoruz. “Manager Mod” ile yönettiğiniz takım, oyuncu ve kendi karakterinizi geliştirebilmektesiniz. “Tournament Mod” ile çeşitli kupa ve lig gibi turnuvalara katılabiliyoruz. “Create Tournament” seçeneği ile kendi ligimizi veya kupamızı oluşturabiliyoruz.

FİFA 2007 oyunu

FİFA 2007 oyunu

FİFA 2007 game

FİFA 2007 game

Bazı kupa ve ligler kilitli durumda, bu ligleri ve kupaları açmanın yolu oyunda kazandığımız başarılar ile aldığımız puanlardır. Oyun modları içerisinde “Play Online” seçeneği ile internet üzerinden farklı gerçek kişilerle oyun oynayabiliyoruz. FIFA 2007 ile team management, create club, create player, edit player, my squads, kicker tacer, cblup transfers gibi ve daha sayamadığım birçok özellikle kulübünüze, oyuncuları, personelleri, forma renklerini ve hatta forma numaralarını bile değiştirmeniz mümkün.

Gerçekçi oyun kontrolleri, etkileyici grafikler ve oyun çeşitliliği ile FIFA 2007 futbol oyunu severlerin yeni favorisi olmaya aday bir konuma gelmiştir. FİFA 2007 oyununu Eski bir oyun olduğu için “Steam” veya “Microsoft Market” üzerinden almak şuan için mümkün değil, ancak sitemizden demo versiyonunu indirmeniz mümkündür.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!