Assassins Creed

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...

Önceki oyunları oynayanların hatırladığı gibi başımızda lanet bir Tarikat var ve bu kez daha güçlüler. Kosmos Tarikatı ile mücadele etmek kesinlikle çok daha zor olacak.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Ubisoft Quebec


Ubisoft Quebec yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu Assassins Creed oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak PC cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Assassins Creed

Assassins Creed

Assassins creed’in ilk oyununu hatırlayan var mı? Kaç sene geçti yahu? Çok oldu biliyorum ancak bu oyun tam anlamıyla sizleri kendisine çekecek kadar büyüleyici, bunu kesinlikle söylemeliyim. Ezio karakteri ya da Karayipler’de yaşananlar hepsi çok güzel hatıralardı.

Oyundaki açılış sahnesi de bir o kadar anlamlı Sparta Kralı’nın Leonidas’ın torunu olarak kılıcını taşıyoruz. Bunu nereden mi biliyorum? Oyunu oynamadan bilemezsiniz. Hemen kısaca oyunun menü kısmına geri dönmek istiyorum. Oyuna başlamadan önce bir karakter seçimi yapıyorsunuz ve öyle heyecan başlıyor.

Önceki oyunları oynayanların hatırladığı gibi başımızda lanet bir Tarikat var ve bu kez daha güçlüler. Kosmos Tarikatı ile mücadele etmek kesinlikle çok daha zor olacak. Tarikatın 50 üyesi bizden intikam almak için hazır bekliyor.

Assassins Creed oyunu

Assassins Creed oyunu

Assassins Creed game

Assassins Creed game

Assassins creed oyunu varsa kesinlikle duygusal olaylar ve romantizm var. Çok tuhaf olabilir ancak karakterimiz bir anda Heredot ile geçmişe gidebiliyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • -İşletim Sistemi: Windows Vista SP, Windows 7 SP1 ya da Windows 8.
  • -İşlemci: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz ya da AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz ya da daha iyisi.
  • -RAM: 2GB.
  • -Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 260 ya da AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 ya da daha üzeri)

Ayrıyetten; Assassins Creed PC alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!