PES 2019

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 oy, ortalama: 3,67 üzerinden 5)
Loading...

Pes 2020, futbol tutkusu olan kullanıcılarının gene de vazgeçemediği bir oyun. Ne olursa olsun Türkçe dil desteği olması ve Spor Toto Süper Lig olması Pes 2019 oyununun ülkemizdeki kullanıcılara verdiği önemi göstermektedir.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: KONAMI


KONAMI yapımcısının oyun severler için hazırlayıp sunmuş olduğu PES 2019 oyununu, Sitemizdeki "oyunu indir" bağlantısından güvenilir bir şekilde legal olarak PC cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

PES 2019

PES 2019

Herkesin heyecanla beklediği Pes 2019, 30 Ağustos 2018 de oyun dünyasına çıkış yaptı. Oyunun bizim için en büyük özelliği türkçe dil desteği ve Spor Toto Süper Lig’i de içinde barındırıyor olması. Tabiki böyle bir haber bizi fazlasıyla heyecanlandırdı.

Elbetteki Pes serisini bilenlerin sayısı oldukça fazla ancak biraz bahsetmekten de bir zarar gelmez. Açılımı Pro Evolution Soccer olan ve Konami tarafından geliştirilen oyunun, sevenleri oldukça fazla. Oyunu ortalama bir bilgisayarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz, oyun sizden çok uç sistemler talep etmemektedir.

PES 2019 oyunu

PES 2019 oyunu

PES 2019 game

PES 2019 game

Ancak oyun incelendiğinde çevrimiçi modlarında problem olduğu, çok hataların alındığı görülmekte. Sevenlerini bu alanda üzen Pes 2019, futbol tutkusu olan kullanıcılarının gene de vazgeçemediği bir oyun. Ne olursa olsun Türkçe dil desteği olması ve Spor Toto Süper Lig olması Pes 2019 oyununun ülkemizdeki kullanıcılara verdiği önemi göstermektedir. Fifa ve Pes oyunları senelerdir yarış halinde olan iki oyun olsa da hem fiyat olarak hem de ülkemize verilen değer sayesinde bizim gönlümüzü kazanmıştır.

Ayrıyetten; PES 2019 PC alternatifi olan diğer deneyebileceğiniz oyunlara aşağıdaki benzeyen oyunlardan göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!