Counter Strike 1.5

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Half Life Counter Strike 1.5 sadece bir oyun değil, insanların bilgisayarla tanışmasıdır diyebiliriz. Çoğu kişi bu oyunu duyarak internet cafelerde bilgisayarlarla tanışmıştır.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Valve Corporation


Half Life Counter Strike 1.5

Half Life Counter Strike 1.5

Half Life Silahlı oyun tarihinin ata oyunu diyebileceğimiz bir oyundan bahsedeceğiz. Valve şirketinin çıkartmış olduğu bu oyun sayesinde oyun dünyası bir devri açtı, bir devri kapattı. Bu oyundan sonra insanların bilgisayara bakış açısı değiştiği gibi, e-spor diye de bir alan doğdu.

Half Life Counter Strike 1.5 sadece bir oyun değil, insanların bilgisayarla tanışmasıdır diyebiliriz. Çoğu kişi bu oyunu duyarak internet cafelerde bilgisayarlarla tanışmıştır. Hele ki yaşınız 20-30 aralığında ise sizin için bu oyunun yerinin başka olduğuna eminiz.

Half Life Counter Strike 1.5 oyunu

Half Life Counter Strike 1.5 oyunu

Half Life Counter Strike 1.5 game

Half Life Counter Strike 1.5 game

FPS tabanlı oyun tarihinin ilk adımlarını atan Valve şirketi, eski sürümlerinin ardından en tutulan sürümü olan Half Life Counter Strike 1.5 versiyonunu çıkarttı. Kısa sürede çok kişinin severek oynadığı bu oyun turnuvalarıyla, Lan bağlantısı sistemi ile insanların birbiriyle oynamasına da olanak sağladı.

Dünya geneli Counter Strike 1.5 turnuvası olması oyuna milli bir maç havası getirdi diyebiliriz. Oyunda özetle teröristlerden bölgelerin korunması, rehinelerin kurtarılması hedeflenmekte. Bunun içinde oyun stratejinizin sağlam olması gibi konularda kendinizi geliştirmenize yarıyor.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!