Mount Blade Warband

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Mount Blade Warband oyununa başladığınız andan itibaren köy, şehir, arena gibi mekanlara giriş yapıp teçhizat, dost, eleman vs ihtiyaçlarını karşılayarak hem kişisel gelişim, hem alet edevat hem ihtiyaç malzemeleri alınabilmekte.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: TaleWorlds


Mount Blade Warband

Mount Blade Warband

Bir Türk firması olan “Tale Worlds” isimli firmada yine iki yazılımcı tarafından yazılan, İsveç merkezli “Paradox Interactive’in dağıtıcılığını üstlendiği bir oyundur. Mount Blade Warband Orta Çağ dünyasını konu alıyor. Oyunun başlangıcı ile birlikte size bir takım sorular sorarak başlangıç karakterini oluşturarak ele alınıyor.

Oluşturduğunuz karakterde, başlangıç seçeneklerinde seçtiğiniz her karakter veya özellik karakterin kişisel özelliklerini belirlemekte. Mount Blade Warband oyununa başladığınız andan itibaren köy, şehir, arena gibi mekanlara giriş yapıp teçhizat, dost, eleman vs ihtiyaçlarını karşılayarak hem kişisel gelişim, hem alet edevat hem ihtiyaç malzemeleri alınabilmekte.

Mount Blade Warband game

Mount Blade Warband game

Mount Blade Warband oyunu

Mount Blade Warband oyunu

Oyuna başlangıcı yaptıktan sonra olayın meydana geldiği iddia edilen mekandan çıkıp, geniş bir dünyaya dalıyoruz. Siz hareket ettikçe çevrenizde yer alan birçok korsan vb kötü karakter size saldıracak, eğer yenilirseniz yaralı bir şekilde sizi yenen kişiye tabi bir esir olabilirsiniz. Ayrıca yine yaralı olarak ele geçirdiğiniz oyun karakterleri de size esir olarak durabiliyor.

Zaman geçirdikçe bu esirlere para teklif edildiğinde kendi takımınıza tabi birer oyuncu olabiliyorlar. Açık dünyada gezerek paralar kazanabilir, savaşlar yapabilir, oyundaki karakterlerle yakınlaşabilmektesiniz. Oldukça sürükleyici bir oyun denebilir. Çeşitli modları bulunan Mount Blade Warband, çok zevkli fakat uzun zaman oynanabilen bir oyundur.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!