Need for Speed Underground 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Need For Speed Underground 2 oyununu “Steam” ya da “Microsoft Market” üzerinden satın almanız pek mümkün değil, ancak farklı satış kanallarından değişen fiyatlar ile satın alabilirsiniz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: EA Games


Need for Speed Underground 2

Need for Speed Underground 2

Electronic Arts gibi köklü ve piyasa devi bir firmanın yapımcılığını üstlendiği oyunu bilmeyen bir oyunsever olduğunu sanmıyorum. Çok başarılı ve tutulan bir Need For Speed Underground oyununun ardından çıkarılan Need For Speed Underground 2 oyunu piyasayı salladı desek abartmış olmayız sanırım.

Dönemine göre oldukça başarılı bir grafik, oldukça geniş bir araç yelpazesi ile sevenleri ile buluştu. Need For Speed Underground 2 oyununda ister serbest sürüş keyfini yaşayabilir, isterseniz çeşit çeşit yarışlarda kendinizi göstererek bulunduğunuz şehrin efendisi, efsanesi olabilirsiniz. Çok büyük ve detaylı bir şehir içinde aracınızı sürerken, yarıştan yarışa geçebilirsiniz.

Need for Speed Underground 2 oyunu

Need for Speed Underground 2 oyunu

Need for Speed Underground 2 game

Need for Speed Underground 2 game

Özellikle serinin bir önceki filmi olan Need For Speed Underground’da bulunan özelliklerin bir kısmı korunurken, yeni oyunda yolların gerçekçiliği, şehrin büyüklüğü ve efektler göz alıcı bir konumda. Araçlarınızı eskisinden daha da kapsamlı bir şekilde gerek görsel, gerekse performans olarak geliştirmek mümkün oluyor bu oyunda. Araçlarınızı kaydedip saklayabilir, aynı zamanda kaydettiğiniz oyunda serbest sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

Diğer oyunlardan farklı olarak herhangi bir eklenti ve program kullanmadan “LAN” diye tabir edilen online oyun keyfinizi de yaşayabilmektesiniz. Need For Speed Underground 2 oyununu “Steam” ya da “Microsoft Market” üzerinden satın almanız pek mümkün değil, ancak farklı satış kanallarından değişen fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!