Forza Horizon 4

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...

Forza Horizon 4 oyununda, doğadan otoyola, yarış pistlerine kadar birçok alanda ve yerde yarış yapabileceğiniz gibi, 450 çeşit araçtan da herhangi biri ile yarışabilmektesiniz.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Playground Games


Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Playground Games isimli firmanın yapımcılığını üstlendiği oyun, otomobil yarışı tarzında. Oyunda 450 farklı çeşit araca sahip olabiliyorsunuz. İngiltere merkezli olan Forza Horizon 4 oyununda, doğadan otoyola, yarış pistlerine kadar birçok alanda ve yerde yarış yapabileceğiniz gibi, 450 çeşit araçtan da herhangi biri ile yarışabilmektesiniz.

Öyle ki, araç seçenekleri arasında “Ford Transit” bulmak bile mümkün. Forza Horizon 3 oyununu oynayanlar hatırlayacaktır oyunun ne derece başarılı olduğunu. Normal şartlar altında üretici firmanın eksiklikleri düzeltip, grafik olarak da bir miktar iyileştirip oyunu piyasaya sunması beklenir. Forza Horizon 4 yapımcıları kesinlikle bu tür bir yapım firması değil. Oyunun en çok beğenilen özelliklerinde bile değişikliğe gittikleri görülüyor. Oyunda seçenekler kadar gerçekçi grafiklerden de bahsetmek gerekir.

Forza Horizon 4 oyunu

Forza Horizon 4 oyunu

Forza Horizon 4 game

Forza Horizon 4 game

Özellikle grafik olarak iyi bir bilgisayar veya game box’a sahipseniz 4K görüntü seçeneği sunan oyunu oynarken, kendinizi oyunun içinde kaybolmuş hissedeceksiniz. İngiltere’nin doğası, yolları sizi kendine çekecek. Sadece grafik görüntü olarak değil, aynı zamanda oyundaki diğer canlıların hareketlerini gördüğünüzde gerçekten şaşıracaksınız. Sizi kendinden kopartmayacak ve mest edecek oyunu oynadığınızda vazgeçemez olacaksınız. Forza Horizon 4 oyunu “Steam” üzerinden satışı bulunmamakta, Microsoft Store üzerinden 260 TL bedelle satılmaktadır.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!