PES 2017

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

PES 2017 oyununda dostluk maçı gibi tek maç yapmak, lig ve kupa maçları yapmak, kariyer oyunu oynamak, Master League gibi klasikleşmiş modlarını oynamak mümkün.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: KONAMI


PES 2017

PES 2017

Winning Eleven ismiyle 2000’li yılların başında piyasaya giren ve oldukça etkili ve yoğun ilgi gören oyun,  aradan geçen yıllarla birlikte kendini oldukça geliştirdi. Ancak rakiplerinin de kendini oldukça geliştirdiğini belirtmek gerekli. Böylesine piyasa ve hayran kitlesi olan bir oyunun da kendini geliştirmesi elzem bir durum alıyordu. Pro Evolution Soccer yani PES 2017 ile yapımcılar bu adımı atmış gibi görünüyor.

Oldukça gerçekçi görünen oyuncular, gerçeğine çok benziyor. Gol sevinçleri, hareket ve koşu tarzları ve hatta zıplama tarzları bile gerçek oyunculara oldukça benziyor. Görsellik açısından oldukça ilerleyen oyunda yapay zeka olarak da kendini oldukça ileri götürmüş görünüyor. Oyun ilk sürümler gibi kolay birkaç taktik ve pas oyunuyla kazanılacak gibi görünmüyor bu sürümde. Eski oyunlarda kanattan açacağınız bir orta tam hedefine varıyor, oyuncunuzun hava hakimiyeti iyiyse çok kolay bir şekilde gol atabiliyordunuz, yine eski versiyonlarda vereceğiniz bir ara pası tam yerine gider, biraz da becerikli bir oyuncu iseniz kolay kolay top kaybı yapmazdınız. Ancak PES 2017’de artık eskisi gibi değil.

PES 2017 oyunu

PES 2017 oyunu

PES 2017 game

PES 2017 game

Pasın şiddeti, yönünü kontrol etmek zorlaştı. Ortaların kalitesi, açıldığı bölge, topun şiddeti, defans oyuncularının kalitesi gibi gerçek bir oyunda bu orta ve ortaya vuracak oyuncunun performansını etkileyebilecek tüm etkenler aktif hale gelmiş. Yani, PES 2017 eskisi gibi değil, artık her mücadeleye farklı taktik anlayışı ve oyun sistemleri ile çıkmak, her pozisyona farklı bir bakış açısı ile bakmak zorundasınız. Gerçek bir oyunda nasıl her maç aynı pozisyon ve taktik işe yaramıyorsa bu oyunda da aynı şey söz konusu. PES 2017 oyununda dostluk maçı gibi tek maç yapmak, lig ve kupa maçları yapmak, kariyer oyunu oynamak, Master League gibi klasikleşmiş modlarını oynamak mümkün.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!