Car Mechanic Simulator 2018

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Car Mechanic Simulator 2018 gerçek hayattan bir şeyler sunan bir oyun olduğunu söylemekte yarar var. Arızayı tespit etmek ve buna göre sistem belirleyerek çalışmalar yapacaksınız.!

Versiyonu: PC
Lisansi: Bedava
Yapimcisi: Red Dot Games


Car Mechanic Simulator 2018

Car Mechanic Simulator 2018

Sanayiye gidenler bilir girdin mi çıkması zordur. Sanayiye gidip orada iş yapanlara özenenler için yapılan bir oyun Car Mechanic Simulator 2018 kesinlikle oyunda kendinize ait bir şeyler bulacaksınız. Sistem gereksinimleri olarak da bizlere ideal değerler sunuyor. Günümüz bilgisayarları kesinlikle bu oyunu rahatlıkla açacaktır.

Car Mechanic Simulator 2018 güzel yanlarından bir tanesi de Türkçe dil desteğinin olmasıdır. İngilizce ya da farklı bir dilde olsaydı kesinlikle bizden eksiyi alacaktı. Ancak dil desteğinin olması oyunun çok daha keyifli olmasını sağlıyor. Yaptıklarımızı anlıyor ve tamir esnasında yüksek etkileşim halinde oluyoruz.

Car Mechanic Simulator 2018 game

Car Mechanic Simulator 2018 game

Oyunda birde öğretici mod var bu mod kesinlikle çok çok iyi olmuş neden derseniz oyuna ısınmak için ideal bir sürede oyunda yapacaklarımızı anlatıyoruz. Bir nevi bu süreçte kendimizi çırak gibi hissediyoruz. Bir süre sonra kendi atölyenizi kurabilir ve işlerinizi burada yapabilirsiniz.

Car Mechanic Simulator 2018 gerçek hayattan bir şeyler sunan bir oyun olduğunu söylemekte yarar var. Arızayı tespit etmek ve buna göre sistem belirleyerek çalışmalar yapacaksınız.

Car Mechanic Simulator 2018 Sistem Gereksinimleri

  1. İşletim Sistemi: Windows(64-bit) 7 ya da üstü
  2. İşlemci: Intel Core i3 3.0 GHz.
  3. Bellek: 4 GB RAM.
  4. Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 2GB VRAM.
  5. DirectX: Sürüm 11.
  6. Depolama: 20 GB kullanılabilir alan.

Degerli ziyaretcimiz, Oyun hakkinda yorum yapin. Gorusleriniz bizim icin onemlidir!